Direct Mail

potrafi zaskoczyć

Jako największy producent przesyłek direct mail w Polsce, wiemy dokładnie jak skutecznie dotrzeć do Klientów. Oferujemy każdy rodzaj mailingu, który będzie podstawą udanej kampanii marketingowej. Od prostych form po bardziej złożone projekty.

Niestandardowe

formy przyciągają uwagę

Siłę przekazu marketingowego można wzmocnić poprzez zastosowanie niestandardowej formy. Posiadamy w naszym portfolio różnorodne wzory, efekty specjalne, wykrojniki oraz pomysły aby oczarować Twoich Klientów.
Interaktywne

rozwiązania mailingowe

Wiemy jak sprawić, żeby Twoje przesyłki były doskonałym przesłaniem dla przyszłych i obecnych Klientów. Jednym ze sposobów jest zaciekawianie Klienta swoją ofertą poprzez zastosowanie interkatywnych rozwiązań które powodują jego zaangażowanie. I to właśnie gwarantuje sukces każdej kampanii mailingowej.

Najlepsze

rozwiązania pocztowe

Oferujemy naszym Klientom najbardziej optymalne rozwiązania dotyczące wysyłki pocztowej. Liczy się dla nas krótki czas doręczenia, bezpieczeństwo każdej przesyłki oraz niskie koszty.

Realizujemy kampanie Direct Mail dla:
  • Referencje #1
  • Referencje #2
  • Referencje #3
<
>

Nasze produkty powrót do listy kategorii

Direct Mail Klasyczne

Direct Mail Klasyczne

Klasyczny mailing to skuteczny mailing

Mailing klasyczny nadawany jest w kopertach o dowolnym kształcie i jest podstawą wielu kampanii marketingowych. Taka przesyłka zazwyczaj zawiera spersonalizowany list oraz materiały promocyjne typu ulotki, kupony, gifty itp. Dbamy o to, aby każda kampania niosła ze sobą wysoki response-rate.

zobacz produkty

Direct Mail Premium

Direct Mail Premium

Nietypowy kształt pobudza wyobrażnię

Klienci chcący wybrać coś naprawdę wyjątkowego, powinni wziąć pod uwagę bardzo duże możliwości jakie niesie za sobą Direct Mail Premium. Klient który otrzyma taką przesyłkę poczuje się wyróżniony i dowartościowany co owocuje przywiązaniem do danej marki a w efekcie końcowym sukcesem kampanii.

zobacz produkty

Selfmailery

Selfmailery

Ekonomiczny i szybki w realizacji

Selfmailer to rozwiązanie mailingowe będące połączeniem listu i koperty w jednym arkuszu papieru. Selfmailer jest doskonałym wyborem jeżeli chodzi o optymalizację kosztów, zachowując jednocześnie wysoką estetykę i atrakcyjność przekazu oraz nowoczesną formę materiału reklamowego.

zobacz produkty

Nasze usługi

Kampanie multikanałowe

Kampanie multikanałowe

Prowadzenie dialogu z Klientem

Kampanie multikanałowe to zintegrowane działania na różnych płaszczyznach, które podnoszą efektywność każdego kanału komunikacji z Klientem i trwale zapadają w świadomości odbiorców. Główną przewagą cross media kampanii jest to, że spójną komunikacją docierasz do Klienta różnymi kanałami.
 

zobacz więcej

Personalizacja

Personalizacja

Skuteczna forma wywierania wpływu

Personalizowany przekaż jest 7 razy bardziej skuteczy od niepersonalizowanego przekazu, ponieważ wywołuje poczucie wyjątkowościu u odbiorcy oraz podnosi rangę nadawcy. Prowadzenie dialogu z Klientem to przyszłość komunikacji.

zobacz więcej

Wysyłka pocztowa

Wysyłka pocztowa

Usługi Pocztowe dla Direct Mail

Dbamy o to aby zaoferować naszym Klientom najbardziej optymalne rozwiązania dotyczące wysyłki pocztowej. Liczy się dla nas krótki czas doręczenia, bezpieczeństwo każdej przesyłki oraz niskie koszty wysyłki.

zobacz więcej

Nowości w naszym serwisie

USŁUGA NA MIARĘ JUTRA
2014.01.10

USŁUGA NA MIARĘ JUTRA

PURLON w pełnej odsłonie

Postanowiliśmy iść z duchem czasu i dołączyć do naszej oferty direct marketingowej usługę PURLON – połączenie mailingu wysyłanego tradycyjną pocztą z nowymi mediami: spersonalizowanym adresem www i dedykowaną stroną internetową.

zobacz więcej

PURLON
2013.11.19

PURLON

PURLON – nowy gatunek komunikacji bezpośredniej w ofercie Directmail.pl

O czym marzą szefowie działów marketingu? O efektywnych narzędziach, które pozwalają skutecznie komunikować się z grupą docelową i realizować cele sprzedażowe. Directmail.pl właśnie zakończyło testy usługi PURLON, którą teraz wprowadza do swojej oferty.

zobacz więcej

Siła personalizacji kolorowej
2013.11.08

Siła personalizacji kolorowej

Korzyści druku cyfrowego

Od wielu lat wykorzystujemy największą siłę w marketingu bezpośrednim, jaką jest personalizacja.  Czyli element, który obok formy, dobrej bazy adresowej i treści ma ogromny wpływ na pozyskanie nowych  Klientów i także na zwiększenie lojalności tych  obecnych.

zobacz więcej
ARCHIWUM NEWSÓW

Innowacyjność komunikacji z Klientem

Sukces Twojej firmy to nasz priorytet


Jako największy producent przesyłek direct mail w Polsce, zajmujemy się kompleksowym wykonaniem zlecenia zaczynając od druku, poprzez sztancowanie, sklejanie, składanie, pakowanie, personalizację aż po wysyłkę. Nasza drukarnia zatrudnia ponad 500 osób i posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w produkcji materiałów poligraficznych. Ponadto, posiadamy własny dział rozwoju produktów co umożliwia nam wykonanie innowacyjnych i atrakcyjnych rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. 

Skorzystaj z Direct Mail - to Twój pomysł na sukces.
My pomożemy Ci wycisnąć z niego 100 % skuteczności! Dlatego chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i przekażemy Tobie receptę na efektywne i skuteczne kampanie direct mail.  Skontaktuj się z nami.

 

.

Napisz do nas

W celu przesłania zapytania do EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych zgód.

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Nie przekazujemy ich żadnym innym podmiotom. Kliknij w link poniżej w celu zapoznania się z klauzulą informacyjną o której zgodnie z RODO jesteśmy zobowiązani Cię poinformować.

Administratorem danych jest EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000545379, NIP 725-208-30-93, REGON 360868745, adres: 97 - 300 Piotrków Trybunalski ul. Belzacka 176/178. W każdej chwili możesz usnąć swoje dane osobowe poprzez wysłanie wiadomości na adres: abi@edc.expert lub za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby administratora danych.

Adres

  • Biuro Directmail.pl:
  • Piotrków Trybunalski
    ul. Belzacka 176/178
  • tel.: (44) 306 11 00
  • e-mail: biuro@directmail.pl
  • Kapitał Zakładowy 2.383.800 zł
Polityka Prywatności

Specjaliści